Movies
Ratings
79
La La LandRated ★ 4.5
Midnight DinerRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 2.0
TedRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0