Titles you rated
The Moon That Rises in the DayRated ★ 2.0
Crash Course in RomanceRated ★ 2.5
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 3.5
Marry My HusbandRated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 2.5
The Story of Park's Marriage ContractRated ★ 2.5
The Familiar of ZeroRated ★ 2.5
You Are My SecretRated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 1.0
Parole Officer, Lee Han ShinRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 3.5
The TrunkRated ★ 3.0- Love Your EnemyRated ★ 3.0
The Number You Have DialedRated ★ 3.0- My Little MonsterRated ★ 3.0
HorimiyaRated ★ 2.5
Love Is SweetRated ★ 3.5
Lighter and PrincessRated ★ 3.5
A Sign of AffectionRated ★ 2.5