Titles you rated
HancockRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0