Movies
Ratings
43
WhiplashRated ★ 2.5
IdentityRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0