Titles you rated
She Was PrettyRated ★ 3.0
The K2Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
It Started With a KissRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 3.5