Series
Ratings
21
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0