Titles you rated
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
MissingRated ★ 3.5
GarfieldRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 2.5
New TrialRated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
RoomRated ★ 4.0
The Adventures of Tyrano BoyRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5