Series
Ratings
11
Demon SlayerRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
In Time With YouRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Bring It On, GhostRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0