Titles you rated
BootsRated ★ 4.0
The Diplomat Season 3Rated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Sharp ObjectsRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Skam France Season 4Rated ★ 4.0
Skam France Season 3Rated ★ 4.5
Skam France Season 2Rated ★ 5.0
Skam France Season 1Rated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5