Movies
Ratings
241
The SubstanceRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
CodaRated ★ 5.0
Bones & AllRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 1.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
BlindRated ★ 1.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
HopeRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5