Movies
Ratings
112
Black PantherRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
Ocean's EightRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
SoulRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 2.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0