Titles you rated
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Kinky BootsRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 5.0
Pippi LongstockingRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 2.5
Nick and Norah's Infinite PlaylistRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
Long ShotRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
Big Fish & BegoniaRated ★ 2.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0