Titles you rated
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Traveler Season 1Rated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0- 頭文字D: Third StageRated ★ 4.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5- Doctor WhoRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 4.5
- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0- 짱구는 못말려 1Rated ★ 5.0
The Pet Girl of SakurasouRated ★ 4.5- Fairy TailRated ★ 5.0