Series
Ratings
11
Queen of the RingRated ★ 5.0
Star of the UniverseRated ★ 4.5
One More Happy EndingRated ★ 4.0
My Romantic Some RecipeRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0