Movies
Ratings
392
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Blade IIRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
Superman ReturnsRated ★ 2.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0
Unlocking SherlockRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.0
Monster HouseRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.0
The Man Who LaughsRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 2.0