Titles you rated
- Don't Forget MeRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
Fugitive BoysRated ★ 3.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0