Titles you rated
Waiting For RainRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 4.0
Gantz:ORated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
The School for Good and EvilRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5
The Mitchells vs. the MachinesRated ★ 4.5
The Lego MovieRated ★ 4.0
Love and MonstersRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.0
CallRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0