Titles you rated
But I'm a CheerleaderRated ★ 4.5
The Truth BeneathRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 2.5
Only Lovers Left AliveRated ★ 1.5
Fried Green TomatoesRated ★ 4.5
JawsRated ★ 3.5
HimizuRated ★ 4.0- The Confidence Man JP: PrincessRated ★ 3.0
All Under the MoonRated ★ 3.5
Black Butler: Book of the AtlanticRated ★ 2.0
LavenderRated ★ 3.0
First Love: The Litter on the BreezeRated ★ 5.0
Anna MagdalenaRated ★ 3.0- Bungo 2Rated ★ 1.5
DogtoothRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.0
eXistenZRated ★ 1.5
Riding a Wave with YouRated ★ 2.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 3.5