Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 4.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 2.5
Drive My CarRated ★ 4.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 2.5
Final DestinationRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 2.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
The HelpRated ★ 1.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 2.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 2.0