Titles you rated
 Squid Game Season 3Rated ★ 1.0 Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
 Severance Season 1Rated ★ 4.5 Severance Season 1Rated ★ 4.5
 Bungo Stray Dogs Wan!Rated ★ 4.0 Bungo Stray Dogs Wan!Rated ★ 4.0
 Bungo Stray DogsRated ★ 4.0 Bungo Stray DogsRated ★ 4.0
 Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 4.0 Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 4.0
 Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.0 Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.0
 HannibalRated ★ 4.0 HannibalRated ★ 4.0
 HannibalRated ★ 4.0 HannibalRated ★ 4.0
 HannibalRated ★ 4.0 HannibalRated ★ 4.0
 Shaun the SheepRated ★ 4.5 Shaun the SheepRated ★ 4.5
 Squid Game Season 2Rated ★ 1.0 Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
 Squid Game Season 1Rated ★ 4.0 Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
 The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5 The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5
 This Is Going to HurtRated ★ 5.0 This Is Going to HurtRated ★ 5.0
 Twin PeaksRated ★ 5.0 Twin PeaksRated ★ 5.0
 Twin PeaksRated ★ 5.0 Twin PeaksRated ★ 5.0
 Twin PeaksRated ★ 5.0 Twin PeaksRated ★ 5.0
 KiddingRated ★ 4.5 KiddingRated ★ 4.5
 KiddingRated ★ 4.5 KiddingRated ★ 4.5
 The BoysRated ★ 3.5 The BoysRated ★ 3.5