Titles you rated
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 4.0
Lies Hidden in My GardenRated ★ 0.5
Breaking BadRated ★ 4.5- GintamaRated ★ 2.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 1.5
The Midnight GospelRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0