Movies
Ratings
1422
HarbinRated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0- 다찌마와 LeeRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Long Live the KingRated ★ 2.5
The King's ManRated ★ 4.0- HeroRated ★ 2.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5- Hansan ReduxRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5