Movies
Ratings
202
Life of PiRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
BattleshipRated ★ 4.5
FuryRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
21Rated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 5.0
Sword of the StrangerRated ★ 4.0- Afro Samurai: ResurrectionRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0