Movies
Ratings
76
ZombielandRated ★ 4.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 4.0
The ExperimentRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
CrankRated ★ 4.0
The Bank JobRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0