Movies
Ratings
912
Piranha 3DRated ★ 1.0
Saw IVRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 2.0
Blades of BloodRated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 2.0
Pitch PerfectRated ★ 2.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.5
The Fatal EncounterRated ★ 2.0
Jupiter AscendingRated ★ 0.5
White NightRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 3.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 0.5
The Monkey KingRated ★ 2.0
InsurgentRated ★ 2.0
Speed RacerRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 2.0
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 1.5