Movies
Ratings
138
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Seventh SonRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.0
HopeRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Mourning GraveRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 4.5
OculusRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0- Black GospelRated ★ 2.0
GravityRated ★ 2.0