Titles you rated
Two Lights : ReluminoRated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.5
Operation ChromiteRated ★ 2.5
The MatrixRated ★ 4.5
JoyRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0- BlackRated ★ 4.5
 
Forrest GumpRated ★ 4.5- Quo VadisRated ★ 4.0
 
The Nativity StoryRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
RestorationRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0