Movies
Ratings
633
Wicked: For GoodRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 1.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
AbigailRated ★ 3.5
FallRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 2.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 2.0
The Greatest ShowmanRated ★ 2.0
InceptionRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
The FlashRated ★ 3.5
Dracula UntoldRated ★ 2.0