Movies
Ratings
149
EternalsRated ★ 2.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
Enola HolmesRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.5
MulanRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Someone GreatRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 2.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 2.5
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0