Movies
Ratings
1094
KingmakerRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
West Side StoryRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 5.0
Dear Evan HansenRated ★ 4.5
DuneRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 3.5
Red NoticeRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.0
The 8th NightRated ★ 1.0
The MediumRated ★ 3.0
In the HeightsRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.5
MankRated ★ 3.5
Thunder ForceRated ★ 2.0
The Book of FishRated ★ 3.5