Titles you rated
- KakeguruiRated ★ 3.5
Junji Ito CollectionRated ★ 3.5
HellsingRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
MemoryRated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 3.0
Begin Again Season 1Rated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.5
IRIS 2Rated ★ 2.0- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 3.0
MisfitsRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.0
Terra NovaRated ★ 3.5