Titles you rated
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
HealerRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 2.5
PastaRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 4.0
Lovers of HaeundaeRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5