Titles you rated
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Ghosts of Girlfriends PastRated ★ 3.0
SoulmateRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.5- House of the SeasonsRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Tune in for LoveRated ★ 2.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
The Teachers' LoungeRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
A Traveler's NeedsRated ★ 3.5
May DecemberRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.5