Movies
Ratings
1174
FrankensteinRated ★ 4.0
Scream 4Rated ★ 2.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Doctor SleepRated ★ 2.5
The VisitRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Blue SteelRated ★ 2.0
CopycatRated ★ 3.0
The SearchersRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
SinglesRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5
SuspiriaRated ★ 3.0
Swing GirlsRated ★ 3.0
Summer Time Machine BluesRated ★ 3.0
Dog Day AfternoonRated ★ 4.0
Forgetting Sarah MarshallRated ★ 3.0
To Catch a ThiefRated ★ 3.0