Titles you rated
La PalmaRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
HappinessRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Ted LassoRated ★ 4.0
RevenantRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Black Earth RisingRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
Moon KnightRated ★ 2.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The Fall of the House of UsherRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 2.5
MovingRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0