Titles you rated
Start-UpRated ★ 2.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
ItRated ★ 0.5
The Battleship IslandRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
BluebeardRated ★ 2.0
LoganRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 4.0