Titles you rated
My Love, My BrideRated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.5
Children of HeavenRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
Royal Tramp 2Rated ★ 4.0
First StrikeRated ★ 4.0
Police StoryRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
KillersRated ★ 3.0
Dream UpRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0