Titles you rated
ArrivalRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Some Like It HotRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
BumblebeeRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 4.5
Our BodyRated ★ 4.0
The High NoteRated ★ 3.0
2046Rated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0