Movies
Ratings
160
Ghost in the ShellRated ★ 2.0
Chico & RitaRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Le Grand ChefRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 1.5
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 3.5
Mood IndigoRated ★ 4.0
The Place Promised in Our Early DaysRated ★ 4.0
The Little PrinceRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.5
PredestinationRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.0