Titles you rated
DeadstreamRated ★ 3.5
IncantationRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
The Suicide SquadRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 4.0
SpiritwalkerRated ★ 0.5
EternalsRated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
The 8th NightRated ★ 2.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
F9: The Fast SagaRated ★ 2.5
Spiral: From the Book of SawRated ★ 2.0
The OutlawsRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 4.0