Titles you rated
We Were SoldiersRated ★ 4.0
Tears of the SunRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Master and Commander: The Far Side of the WorldRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 2.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
The WarriorRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0