Titles you rated
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Green LanternRated ★ 1.0- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 4.0
The Man Who LaughsRated ★ 3.5
Chicken LittleRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
Rio 2Rated ★ 3.5
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.0
Ghost RiderRated ★ 3.5
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.5
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
Fermat's RoomRated ★ 3.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 4.0
Detective Conan : Missing Conan Edogawa Case – His History’s Worst Two DaysRated ★ 4.0
For HorowitzRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 4.5
Don't Cry, MommyRated ★ 4.0