Series
Ratings
63
My PrincessRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
GiantRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 4.5
Bring It On, GhostRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.0
GhostRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0