Titles you rated
SecretRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Kill Your DarlingsRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5