Titles you rated
MaterialistsRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 3.0
I DoRated ★ 4.0
RevivreRated ★ 2.5
Return to SenderRated ★ 2.5
The Brand New TestamentRated ★ 4.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 5.0
On a Magical NightRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 5.0
The Wonderful Story of Henry Sugar and Three MoreRated ★ 2.0
The RevenantRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 5.0
Anna KareninaRated ★ 5.0
Enola HolmesRated ★ 2.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
Sugar BabyRated ★ 3.0