Titles you rated
The AttorneyRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 2.5
MegamindRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 2.0
SplitRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
A Better TomorrowRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.5
Fabricated CityRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 2.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
CartRated ★ 3.0
The ShamelessRated ★ 4.5
The Brand New TestamentRated ★ 1.5
National SecurityRated ★ 2.5