Movies
Ratings
470
The MartianRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 1.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0