Titles you rated
Broken ArrowRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 2.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 1.5
Honest CandidateRated ★ 2.5
The EqualizerRated ★ 3.5
House of WaxRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 2.0
Northern Limit LineRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 2.5
I Can SpeakRated ★ 2.5