Series
Ratings
54
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
The Morning Show Season 3Rated ★ 5.0
The Morning ShowRated ★ 3.0
The Morning ShowRated ★ 4.0
Slow Horses Season 3Rated ★ 3.5
Slow Horses Season 2Rated ★ 3.5
Slow Horses Season 1Rated ★ 3.5
LTNSRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
One Day OffRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 4.0- Love AttackRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
StrangerRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 4.5