Titles you rated
Wednesday 3:30 PMRated ★ 2.5
Bubble GumRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
My Holo LoveRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
AnthologyRated ★ 3.5
Everything and NothingRated ★ 3.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 3.5
The Boy Next DoorRated ★ 3.0
Come and Hug MeRated ★ 4.0
Love for a Thousand MoreRated ★ 2.5
We Broke UpRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0